Firmamız Hakkında

Matsoy Evden Eve Nakliyat; genç ve dinamik yapısı, profesyonel elemanları ve kurumsal taşımalara getirdiği yepyeni boyut ile evden eve nakliyat sektöründe, şüphesiz sektörünün öncü kuruluşlarından biri olmuştur. Kurulduğu günden bu yana, sizlere en iyi hizmeti vermek için çalışan Matsoy Evden Eve Nakliyat; kaliteye odaklanan hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti için var gücüyle çalışmaktadır.
Amacımız; çağdaş standartlarda nakliye hizmeti en ekonomik biçimde sunmak ve verdiğimiz hizmeti sürekli geliştirmektir. Bu anlamda her geçen gün inovatif fikirler üretiyoruz.
“Taşıdığımız her eşya bizim için önemlidir.” düşüncesi ile yoluna devam edecek olan Matsoy Nakliyat; güçlü referansları, geniş müşteri portföyü ve tamamlamış olduğu tüm taşımaların verdiği güven ve güç ile yoluna devam etmektedir.
Güler yüzlü, sorumluluk sahibi, işinde uzman personellerimiz ile taşıma yaptığımız her müşterinin teveccühünü kazanmanın gururunu yaşıyoruz. Bizi tercih eden tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.